طول مطالعه: 5 دقیقه

میزان سکههای اتریوم بیشتر از بیت کوین است. امنیتی که برای استخراج اتریوم در نظر گرفته شده، در بیت کوین وجود ندارد. به عبارتی دیگر یک مزرعه دارند که در آن تجهیزات و سیستمهای استخراج بسیار زیادی قرار دادهاند و در محیطی خاص در حال فعالیت هستند. انتخاب بهترین استخر استخراج اتریوم برای داشتن یک کسب و کار مناسب و پر سود بسیار با اهمیت و مهم است زیرا ممکن است با انتخابی اشتباه نه تنهاد سودی به دست نیاورید، بلکه متحمل ضرر نیز شوید.

مسکن ملی یزد

اولین نکته برای داشتن بهترین انتخاب برای شما انتخاب استخر استخراجی است که کارمزد پایینتری به نسبت دیگر استخرهای استخراجی داشته باشد. نکته یک: توصیه میشود افرادی که تجربه زیادی در زمینه استخراج اتریوم ندارند ابتدا از سطح کم شروع کنند و با بیشتر شدن تجربه و اطمینان یافتن از نحوه سود کردن، میتوانند قرار داد بسته شده با میزبان را ارتقا داده و سرمایهگذاری عظیم انجام دهند. چنانچه شما میخواهید استخراج اتریوم انجام دهید اولین قدم پیدا کردن یک شخص میزبان برای اجاره دادن سیستم استخراج ابری است.

ایرپاد پرو 2 قیمت استخراج اتریوم با اندروید از طریق نرمافزارهای متفاوتی انجام میشود، که شما با تهیه این نرمافزارها میتوانید فعالیت خود را در خصوص استخراج اتریوم آغاز کنید. سایت استخر استخراج دوورف پول: این سایت پیشتر یکی از بهترینهای این عرصه بود اما اکنون فقط 4.3% از قیمت هش اتریوم به این سایت تعلق دارد. در حال حاضر هستند کسانی که هیچ شناختی از ارزها ندارند اما به مرور و با شناخت بیشتر مردم رمزارزها بیشتر از گذشته اهمیت پیدا خواهند کرد، در این بخش شما را با چگونگی استخراح اتریوم ابری بیشتر آشنا خواهیم کرد.

نکته: در حال حاضر این مورد برای افرادی که گوشی اپل دارند امکانپذیر نیست زیرا کمپانی اپل تمامی نرمافزارهای موجود مربوط به استخراج مرارز را به خاطر ایجاد امنیت بیشتر برای پیشگیری از حملههای هکرها به گوشیهای موبایل حذف کرده و فقط کسانی که گوشی اندروید دارند قادر به انجام این کار توسط گوشیهای خود هستند. در واقع اتریوم دومین جایگاه از رمزارزهای موجود در بازار ارزها را دارد و جایگاهی پیدا کرده که موجب شده اشخاص فراوانی به گروه ماینرهای این رمزارز ملحق شوند؛ تهیه سیستم سختافزاری قوی یا به تعریفی دیگر ریگ استخراج، ساخت کیف پول اتریوم جهت دریافت اترهای استخراج شده (مانند کیف پول کوینومی)، آغاز کار با نصب نرمافزار ماینینگ و ملحق شدن به استخر استخراج از مهمترین ویژگیهای این رمزارز است.

جام جهانی قطر از دیگر ویژگیهای روش جدید استخراج اتریوم دریافت کردن واحدهای تازه رمزارز اتریوم و همچنین بینیاز شدن از نصب سختافزارهای گرانقیمت است. که قابلیت استخراج از طریق کارت گرافیک دارند تغییر مکان دهند. استخراج اتریوم با گوشی یکی از مواردی است که همه دوست دارند به آن دسترسی داشته باشند، اما وسایل موردنیاز برای آن بسیار گران هستند و افراد کمی میتوانند به آن دست پیدا کنند، به همین دلیل برخی به این فکر میکنند که وسایل مورد نیاز ماینینگ خریداری کنند و از آن طریق به استخراج اتریوم بپردازند.

با توجه به موارد ذکر شده در بالا میتوان گفت درآمد استخراجاتریوم به برخی شرایط از قبیل سایت انتخابی، استخر استخراج، مقدار کارمزد دریافت شده، مقدار فاصله سیستم شما با سرور استخر استخراج و میزان کاربران یا به عبارتی ماینرهای عضو استخر استخراج بستگی دارد. به تعریفی سادهتر افراد حقیقی و یا موسسههای حقوقی که خدماتی از قبیل استخراج اتریوم ابری به کاربران خواهند داد، فضای بسیار زیادی در اختیار دارند.

برای استخراج کلاسیک و چگونگی انجام آن شرایط و تجهیزات ماینری موردنیاز است که ۲ روش دارد؛میتوانید سیستم و قطعات موردنیاز را به شکل آماده یا به تعریفی اسمبل شده تهیه کنید یا میتوانید قطعات را به شکل جدا تهیه کنید و خود آنها را اسمبل کنید. شاید شما نیز قصد ملحق شدن به یک استخر استخراج داشته باشید، اما قبل از انجام هر اقدامی بهتر است بدانید با ملحق شدن به گروه بازده و سود فعالیت شما کمتر میشود، به این دلیل که میزان سود به دست آمده باید به تعداد افرادی که در آن گروه فعالیت دارند تقسیم شود.

ولادیمیر پوتین و همسرش
شما باید تاسیسات و سیستم او را خریداری و سپس شروع به استخراج کنید. یعنی باید سیستمی را برای ملحق شدم انتخاب کنید که نزدیکترین فاصله را با شما دارد زیرا این نزدیکی باعث میشود بازده بیشتری به شما برسد. هر مقدار ماینرهای افزایش پیدا کنند زمان و قدرت لازم برای انجام محاسبات نیز بیشتر خواهد شد و همین امر سبب کم شدن پاداش ماینرها میشود. لازم به ذکر است که در پایان استخراج اتریوم ماینرها تمام نخواهند شد و میتوانند به گروههای دیگر همچون اتریوم کلاسیک، بیتکوین و…

ایرپاد پرو 2
الگوریتم اثبات سهام علاوه بر سرعتدهی و افزایش مقادیر تراکنش، ارزانتر نیز از روشهای استخراج اثبات کار خواهد بود. این پایان کار موجب بیشتر شدن مقدار تراکنشها و همچنین سرعتدهی به فرایند تراکنش است که به جای استفاده کردن از الگوریتمهای قدیمی همچون اثبات کار، الگوریتمهای جدید و کاربردیتری به اسم اثبات سهام به کار برده میشود. فاز جدید اتریوم در اواخر سال 2020 راهاندازی میشود که در آن اثبات سهام فعال میشود، اما بهتر است بدانید ماینینگها از بین نخواهند رفت و ماینینگها در فاز یک اتریوم پایان خواهند یافت که این فاز هنوز اجرایی نشده است و زمان آن نیز تعیین نشده است. ​​!

اتریوم نامحدود است اما بیت کوین محدود است. نکته ۲: تعدادی از میزبانها تاسیسات خود را رایگان در اختیار دیگران قرار میدهند که به آنها استخر اتریوم رایگان گفته میشود، اما در پایان هر ماه درصدی توافقی از سود شما را به عنوان اجاره خواهند گرفت. استخراج اتریوم ابری به مرحلهای گفته میشود که شما طی آن مرحله به شخصی پول انتقال میدهید تا سیستم ماینینگ، برق و استخراج آن، شخص را به اجاره خود درآورید.

ماینرهای سنگبناهای رمزارزها هستند یعنی محاسبات استخراج اتریوم و سایر رمزارزها را انجام میدهند. استخراج اتریوم با گوشی امکان پذیر است؟ چگونه اتریوم استخراج کنیم؟ در ادامه این بخش سعی داریم به استخراج اتریوم با اندروید و همینطور چگونگی استخراج اتریوم رایگان با گوشی بپردازیم. فرآیند استخراج تا کی ادامه دارد؟ استخراج اتریوم آسانتر است یا بیت کوین؟ سایتهای استخر استخراج اتپول و اترماین پول: این دو سایت با یکدیگر در حال همکاری هستند و میتوان گفت با قیمت هش25% توانسته اند به جایگاهی برسند که به عنوان بزرگترین استخر شناخته شوند. ​​ &;᠎​!

پیش از آن لازم است توضیح کوتاهی در مورد اتریوم داشته باشیم. دومین نکته مهم کم بودن فاصله مکانی استخر استخراجی با سرور شما است. غیر از موارد ذکر شده ایجاد توکنهای جدید توسط ماینرها صورت میگیرد.

آخرین بروزرسانی در: